Ogłoszenia Parafialne

 

NIEDZIELA - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

13 stycznia 2013


1. Od piątku - 18 stycznia - rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa do 25 stycznia. Wielką Orędowniczką tych modlitw i konkretnych działań była nasza bł. Bolesława Lament. Każdego z tych dni wieczorem o godz. 17.30 będziemy mogli ofiarować modlitwę różańcową, a później uczestniczyć w Eucharystii.

2. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska:

- Dziękujemy wszystkim za życzliwość i za oczekiwanie na przychodzącego kapłana.

- Podczas trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godzinach rannych od 8.30 do 10.00.

- Pragnących skorzystać z sakramentu pokuty podczas wieczornej Eucharystii -€“ w czasie trwanie wizyty -€“ proszę przychodzić kilka minut przed Mszą św..

- Aktualny program wizyty duszpasterskiej znajdziemy w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii (www.swietyduch.lowicz.pl).

- Parafia nie ponosi odpowiedzialności za program wizyty duszpasterskiej podawany w „Nowym Łowiczaninie”. Nie otrzymują od nas programu i wychodzi na to, że od siebie sugerują plan wizyty. To co tygodnik uczynił w ostatnim numerze jest jawnym podaniem nieprawdy i podlega możności zgłoszenia doniesienia o przestępstwie.

  3. Dziękuję z serca za ofiary na prace remontowo-renowacyjne przy naszych organach. W minionym tygodniu otrzymałem 100,00 zł.

4. Na dzień 27 stycznia (niedziela) o godz. 16.00 planujemy rozpocząć wspólny wieczór kolędowy w naszym kościele pod hasłem: VII Edycja Przeglądu „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”. Zgłoszenia proszę kierować do p. Daniela (naszego organisty).